UA
RU
Щоб потрапити на виставку, необхідно підготувати деякі документи на кошеня, пройти огляд у ветклініці "Кузя" та отримати номер учасника. Мета заходу — дати можливість людям познайомитися з котиками і знайти для них нову родину.
ЯК ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ВИСТАВЦІ-ПРИСТРОЙСТВІ
ЯК ВЗЯТИ УЧАСТЬ
У ВИСТАВЦІ-ПРИСТРОЙСТВІ
Ввиду того, что развлекательно-торговый центр является общественной территорией, к кошкам предъявляются определенные требования.
Виставка невелика, але з великою ймовірністю (судячи з досвіду попередніх виставок) усі котики знаходять свій дім. Досвід минулих виставок показує, що кількість бажаючих взяти котика значно перевищує число мурлик-учасниць. У результаті усі котики знайшли сім'ю протягом декількох годин після початку заходу. Зазначимо, що нові опікуни, хто взяв котейку, прийшли на нашу виставку цілеспрямовано. Гадаємо, що основна причина такого ажіотажу серед охочих полягала в гарантії організаторів, що все мурлики готові до сімейного життя. Вони здорові (немає бліх, кліщів, вірусних захворювань), щеплені, включаючи сказ, і все це підтверджено документально.

Влаштовуються не тільки котоучастники, а й ті котики, інформація про яких розміщена в розділі «Наші котики».
З огляду на те, що розважально-торговий центр є громадською територією, до котиків-учасників пред'являються певні вимоги.
ОБОВ'ЯЗКОВІ ВИМОГИ ДО КОТИКА
— Паспорт або довідка з відмітками про вакцинацію
відповідно до віку, аналіз на FIV (вірус імунодефіциту)
і лейкемію (лейкоз).
— Кастрація для котів обов'язкова.
— Підтвердження відсутності паразитів (бліх, кліщів, відсутність лишаю).
ЗДОРОВ'Я
Котик повинен бути чистим і охайно виглядати.
Мурлика повинна спокійно сприймати людей (не шипіти, не кидатися).
ЧИСТОТА
СОЦІАЛІЗАЦІЯ
— Паспорт або довідка з відмітками про
вакцинацію відповідно до віку, аналіз
на FIV (вірус імунодефіциту) і лейкемію
(лейкоз).
— Кастрація для котів обов'язкова.
— Підтвердження відсутності паразитів
(бліх, кліщів, відсутність лишаю).
— Паспорт або довідка з відмітками про вакцинацію відповідно до віку, аналіз на FIV (вірус імунодефіциту) і лейкемію (лейкоз).
— Кастрація для котів обов'язкова.
— Підтвердження відсутності паразитів (бліх, кліщів, відсутність лишаю).
— Підтвердження учасника, отримане у ветеринарній клініці "Кузя".
— Паспорт / Довідку вихованця з відмітками про зроблені щеплення. Серед них - комплексна вакцинація від вірусних інфекцій та щеплення від сказу (не пізніше 30 днів до дня виставки). Результати аналізу на FIV (вірус імунодефіциту) і лейкемію (лейкоз).
— Довідка про огляд (відсутність лишаю, кліщів, бліх), чистий зовнішній вигляд.
— Невеликий лоток для туалету, миска, вода, добова норма корму.
— Шлейка з повідцем (обов'язково, щоб уникнути випадкової "втечі").
ЩО ПОТРІБНО МАТИ З СОБОЮ НА ВИСТАВЦІ
ЩО ПОТРІБНО МАТИ
З СОБОЮ НА ВИСТАВЦІ
ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ПЕРЕДАЧА ПРАВ НА КОТИКА
Рішення про передачу котика новому власнику приймає виключно його опікун. Для цього ви спілкуєтеся з потенційним майбутнім власником котика, задаєте питання. Ви можете домовитися про передачу мурлики відразу на виставці, а можете обумовити інший час. У разі, якщо ви згодні, то на місці укладається договір від імені зоозахисної організації або від вашого імені. За бажанням ви можете встановити додаткові умови (наприклад, проїхати до них додому, подивитися умови, попросити фотозвіт і т.д.). Звичайно, важливо якомога детальніше проінструктувати майбутнього власника. Знову ж таки, з досвіду минулої виставки усі бажаючі проходили сувору перевірку: спочатку розмова з опікуном, потім з керівником ветклініки «Кузя», потім укладення договору опіки. Після чого робиться фотографія на фоні виставкового банера як факт підтвердження передачі мурлики. І незважаючи на суворий відбір майбутнього власника, на попередній виставці за 3 години усі котики були влаштовані.
L.A.V.MAKEUP
Решение о передаче кошки новому владельцу принимает исключительно ее опекун. Для этого вы общаетесь с потенциальным будущим владельцем кошки, задаете вопросы. Вы можете договориться о передаче кошки сразу на выставке, а можете оговорить другое время.

В случае, если вы согласны передать котейку, то на месте заключается договор "ответственного содержания" (от имени зоозащитной организации или от вашего имени). По желанию вы можете выставить дополнительные условия (например, проехать вместе с людьми к ним домой, посмотреть условия, попросить фотоотчет и т.п.). Конечно, важно как можно подробнее проинструктировать будущего владельца кошки. Опять же, по опыту прошлой выставки все желающие проходили очень суровую проверку: сначала беседа с опекуном, потом с руководителем ветклиники «Кузя», потом заключение договора опеки. После чего делается фотография на фоне выставочного баннера, как подтверждение передачи спасеныша. И при столь суровом отборе будущего владельца за 3 часа все кошки были устроены.
ЗАПИТАННЯ УЧАСНИКІВ
1. Якщо я підготую котейку до виставки, а місць вже не буде?
Така ймовірність вкрай мала, для цього існує попередня реєстрація. Але якщо ви не зможете взяти участь з будь-яких причин, то ваша котейка буде обов'язково запрошена на наступну виставку (позачергово). Також на заході ми будемо роздавати візитки з посиланням на наш сайт, де вказані контактні дані усіх опікунів.
2. Якщо я візьму участь, а мою котейку ніхто не візьме?
Це можливо, але з досвіду минулої виставки родину знайшли усі котики протягом 3-х годин з моменту відкриття. Проте, якщо раптом вашому муркотуну не пощастить, ми обов'язково запросимо його на наступну (позачергово). Також про муркотуна дізнаються відвідувачі сайту і цілком можливо, зв'яжуться з вами пізніше.
3. Як часто будуть проходити виставки?
Ми плануємо проводити виставку один раз у 2-3 місяці.
4. Чи потрібно щось оплачувати за участь?
Ні. Це виставка благодійна. Від вас підготовлений котик і документи на нього.
5. Де котейка буде знаходитися під час виставки? Чи потрібно приносити клітку?
Ми закупили спеціальні виставкові металеві клітки. У ціх клітках будуть знаходитися котики під час проведення виставки. Можете захопити спальники, щоб час від часу виймати котика назовні. В цей час вона повинна знаходитися на шлейці.
6. Чи потрібно брати пісок, лоток, миски?
Так, усі засоби для туалету, вода і добовий раціон котика під час виставки — це ваша відповідальність. Лоток повинен бути невеликого розміру, щоб він помістився у клітці.
7. Що робити, якщо я не захочу віддавати котика бажаючому? Хто приймає остаточне рішення?
Це ваш котик. І всі рішення приймаєте ви. Ми надамо вам бланки договору відповідального утримання, якщо ви вирішите віддати котика бажаючим. Зверніть увагу, якщо мурлика передається на виставці, то усі присутні являються свідками передачі (волонтери, організатори виставки). Це набагато безпечніше, ніж передавати котика самостійно. До того ж, тільки ви вирішуєте, як і кому його передавати. Ви можете зв'язатися з людьми пізніше, домовитися про зустріч у них вдома, запропонувати під'їхати з ними додому. Варіантів багато. Також ми робимо фотосесію з новими власниками котика, щоб зафіксувати факт передачі.
8. Чи можна показати довідку з ветклініки і паспорт на котика відразу на виставці?
Ми повинні бути впевнені в тому, що всі учасниці будуть готові. Всі скани документів на мурлику надаються заздалегідь до виставки.
9. Що робити, якщо мурлика на виставці буде вести себе агресивно?
На минулій виставці таких ситуацій не було, але постараємося заспокоїти і розслабити котика. Звертаємо увагу, що на виставці буде знаходитися досвідчений ветеринарний лікар.
10. Де брати довідки або позначки про вакцинацію?
Відмітки про вакцинацію повинні бути проставлені в паспорті котика або на окремій довідці. Якщо ви робили вакцинацію самостійно, то напишіть нам, і ми обговоримо це питання. Довідку про огляд котика на предмет наявності бліх, лишаю і загального здоров'я можно зробити в будь-якій приватній клініці або привести котика на огляд до ветклініки «Кузя». Учасникам виставки довідка про огляд надається безкоштовно.
11. Чи можна прийти на виставку без реєстрації котика?
Ні. Якщо ви вирішите прийти на виставку без попереднього підтвердження вашої участі, то ми не допустимо вашого котика до виставки. Це вимоги безпеки для відвідувачів бізнес-центру, дітей, а також інших котів. Організатори несуть відповідальність за підтвердження здоров'я усіх котиків.
12. Чому такі вимоги до котиків?
Вакцинація і огляд котів є обов'язковою вимогою зважаючи на безпеку відвідувачів торгового центру, а також безпеку інших мурлик. У нас немає підвищених вимог, крім стандартних.
13. Якщо я зареєструюся, але не встигну підготувати документи про стан здоров'я котика?
Остаточне підтвердження участі надається в порядку надання підтверджень про відповідність підготовки котика заявленим вимогам. Якщо, наприклад, у вас немає необхідних підтверджуючих документів, ваш котик не може стати учасником виставки, але може потрапити до сайту. Зверніть увагу, що може виявитися так, що підтвердили здоров'я котика, а місця вже всі зайняті. Тому не відкладайте на останній день і обговоріть усі ці моменти з куратором виставки.
14. Чи можна прийти на виставку зі своїм котиком без підтвердження організаторів?
Ні. За погодженням з торговим центром до виставки допускається обмежена кількість котиків і тільки після того, як куратор підтвердить участь і перевірить всі документи про здоров'я. Якщо ви просто прийдете на виставку зі своїм котиком без підтвердження, то ми вас попросимо покинути виставку.
1. Якщо ви вже ознайомилися з вимогами, заповніть
ПОПЕРЕДНЯ РЕЄСТРАЦІЯ КОТИКІВ
2. Після заповнення брифу або при виникненні питань, напишіть куратору виставки в один з месенджерів:
або напишіть на електронну пошту:
Заповнюйте бриф навіть у тому випадку, якщо на даний момент ваш котик не повністю відповідає вимогам, але ви встигаєте пройти усі процедури до початку виставки.
Зверніть увагу! Попередня реєстрація не є підтвердженням участі вашого котика на виставці. Для отримання підтвердження участі необхідно зібрати всі документи і встигнути це зробити раніше інших учасників, бо кількість місць на виставці обмежена.
Используя наш сайт, вы даете согласие на использование файлов cookie, помогающих нам сделать его удобнее для вас.
OK
Харківський проект
Виставка-пристройство
котиків «Подаруй котейці дім»
© 2020 А.В. Веретенніков | Усі права захищені
Використання фото та відеоматеріалів заборонено

МЕНЮ
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
КОНТАКТИ
© 2020 А.В. Веретенніков | Усі права захищені. Використання фото та відеоматеріалів заборонено

Made on
Tilda