UA
RU
НАШ ПРОЕКТ ПІДТРИМУЮТЬ
Ветеринарна клініка «Кузя»
Ключова відмінність клініки — це особливо ніжне ставлення персоналу до тварин. Будь-то вуличний, якого врятували волонтери, або породистий і іменитий улюбленець сім'ї. Клініка знаходиться на Салтівці за адресою: вул. Валентинівська (Блюхера), 29Б.

«Кузя»: з любов'ю до ваших вихованців!
ТРЦ «Французький Бульвар»
Кращий торгово-розважальний центр Харкова 2016 і 2017 року за версією "Української народної премії". Відмітний знак абсолютного чемпіона якості, довіри і всенародної любові завойовувався роками плідної роботи.
Сайти на результат
Сайт повинен бути не просто красивим, а результативним. Наприклад, ми створили цей сайт, на якому ви зараз знаходитесь. І створили його на платформі Tilda, що дозволило зробити сайт не тільки красивим, але і недорогим.
Менеджмент консалтинг Катерини Остапчук
Катерина 16 років пропрацювала HR-директором в міжнародних і локальних компаніях країн СНД, Середньої Азії і Східної Європи. Ключова експертиза - організаційний розвиток і реструктуризація компаній, міжнародна експансія, побудова бізнес орієнтованих HRM систем, формування міжнародних топ-команд і коучинг CEO.
Інтернет-магазин зоотоварів «Дарвін»
Інтернет-магазин зоотоварів «Дарвін» — якісні товари українських і світових брендів з бездоганною репутацією. Основна мета команди "Дарвін" - забезпечити вашому улюбленцю довге, комфортне і здорове життя. Наші ціни не кусаються, вибирайте краще без шкоди для гаманця.
Школа-студія Літвінової Анни
Анна Літвінова — засновник Школи-студії, надання комплексу послуг професійного візажиста, всі види макіяжу. Нагороди: перше місце в номінації "Full Fashion Look" на Кубку Харкова (2014 р.); друге місце в номінації "Подіумний макіяж" на Кубку України
(2015 р.); перше місце в номінації "Full Fashion Look".
Виставка-пристройство котиків "Подаруй котейці дім" є не комерційним проектом. Мета виставки — привернути увагу людей до проблеми бездомних котиків, а також допомогти врятованим котейкам знайти люблячу сім'ю. Ми віримо, що об'єднання соціальних можливостей і бізнес-підтримки підприємців України може вирішити це завдання.
Ключова відмінність клініки — це особливо ніжне ставлення персоналу до тварин. Будь-то вуличний, якого врятували волонтери, або породистий і іменитий улюбленець сім'ї. Клініка знаходиться на Салтівці за адресою: вул. Валентинівська (Блюхера), 29Б.
«Кузя»: з любов'ю до ваших вихованців!
Анна Літвінова — засновник Школи-студії, надання комплексу послуг професійного візажиста, всі види макіяжу. Нагороди: перше місце в номінації "Full Fashion Look" на Кубку Харкова (2014 р.); друге місце в номінації "Подіумний макіяж" на Кубку України (2015 р.); перше місце в номінації "Full Fashion Look".
Весільний і сімейний фотограф
Ви сідаєте поруч на диван, відкриваєте сімейний фотоальбом, і кімнату наповнює аромат весільних квітів, вітер недільного ранку і сяйво різнокольорових спогадів. Мене звуть Ганна Коробкова, і я ваш улюблений сімейний фотограф.
Майстерня «Honey Cat»
Мене звуть Тетяна!) Я рада запросити вас в свою маленьку майстерню Honey Cat! :) Ви знайдете у мене: в'язані домашні тапочки з вушками!); іменні вироби з машинною вишивкою; LED свічки і еко свічки з натуральним декором; еко-товари - мішечки, сіточки, торбинки і багато інших приємних дрібниць.
У ЧОМУ ПОТРІБНА ДОПОМОГА:
1. Генеральний спонсор виставки
Стати генеральним спонсором нашої виставки може компанія, яка готова взяти на себе всі витрати, пов'язані з регулярним проведенням виставки (раз у три місяці). Зі свого боку ми надаємо можливість розміщення банера компанії (2x3 метри) на самій виставці, інформації та логотипу компанії на головній сторінці сайту і в даному розділі, а також інстаграмм і фейсбук виставки, в профільних групах, новинах і фотогалереях.
2. Товари для котиків
Компані зообізнесу, виробники товарів для домашніх тварин можуть допомогти виставці надавши корм, наповнювач, мисочки, лотки, лопатки, будиночки, кігтеточки, іграшки і т.д. Ці товари будуть входити до подарункового пакету, який буде вручатися новим власникам котів. Інформація про допомогу таких компаній буде розміщена в цьому розділі сайту.
3. Перетримка (можлива від фізичних осіб)
Будемо раді допомозі по безкоштовній перетримці врятованих котиків. Інформація про допомогу буде розміщена в цьому розділі сайту.
4. Подарунки для дитячих конкурсів
Можете надати призи і подарунки для дитячих конкурсів, які включені в програму виставки. Інформація про допомогу буде розміщена в цьому розділі сайту.
5. Рекламна підтримка та поліграфія
Будемо раді допомозі у послугах поліграфії рекламних матеріалів, банерів, а також рекламної підтримки нашого заходу: контекстна реклама, реклама в соціальних мережах, розміщення інформації про виставку в новинних порталах Харкова і т.д. Інформація про допомогу буде розміщена в цьому розділі сайту.
6. Медичні послуги для котиків
На даний момент підготовка котиків, представлених на виставці, здійснюються повністю за рахунок опікунів. Будемо раді допомоги з питань проведення безоплатної вакцинації, стерилізації (кастрації), обробки від паразитів. Інформація про допомогу буде розміщена в цьому розділі сайту.
7. Рішення деяких питань
Наприклад, ви можете взяти на себе або оплатити вартість вакцинації котиків, подарункових пакетів новим власникам, друку матеріалів і т.д. Звертаємо увагу, що ми не приймаємо грошові перекази від фіз. осіб. Інформація про допомогу буде розміщена в цьому розділі сайту.
БАЖАЄТЕ ПІДТРИМАТИ ПРОЕКТ? +38 097 270 32 97
(Telegram, Viber, Whatsapp)
Используя наш сайт, вы даете согласие на использование файлов cookie, помогающих нам сделать его удобнее для вас.
OK
Харківський проект
Виставка-пристройство
котиків «Подаруй котейці дім»
© 2020 А.В. Веретенніков | Усі права захищені
Використання фото та відеоматеріалів заборонено

МЕНЮ
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
КОНТАКТИ
© 2020 А.В. Веретенніков | Усі права захищені. Використання фото та відеоматеріалів заборонено

Made on
Tilda