Це котики Харкова, які шукають свою людину. Їх врятували волонтери, виходили і підготували до нової сім'ї. Деякі котики будуть на виставці "Подаруй котейці дім", але більшості не пощастило отримати на ній місце. Зараз ви можете подарувати їм нове життя. Вибирайте і пишіть опікунам хвостиків.
ЦІ КОТИКИ ШУКАЮТЬ ДІМ
Луіза, 3 роки
Стерилізована, не вакцинована.
Метиска сибірської кішки. Вдача лагідна й ніжна, як і личить пухнастій леді. Два роки живе в клітці та дуже чекає на людину, яка подарує їй рідний дім.

Опікун: Тала, +38 096 441 90 40 (telegram, whatsapp). Facebook
Міша, 1 рік
Кастрований, ветоброблений, планова вакцинація.
Малюка знайшли взимку біля одного з супермаркетів. Він бігав за людьми, що проходять повз і просив їсти. Дуже ласкавий хлопчик. Їсть корм, ходить в лоточок. Повністю готовий до нової сім'ї. Будь ласка, придивіться до нього, котику дуже потрібна турбота і любов людини.

Опікун: Ганна, +38 098 029 92 22 (viber)
Маняша, 2 роки
Стерилізован.
Маняша жила на території міської лікарні. Ну, як жила, виживала. Життя зробило її обережною, а природа - ласкавою. Зараз живе в клітці, чекає свою людину, у якої вистачить терпіння і співчуття, щоб Маняша відчула себе в любові і безпеці.

Опікун: Тала, +38 096 441 90 40 (telegram, whatsapp). Facebook
Мусінда, 1 рік
Стерилізована, вакцинована, ветоброблена (документи перевірені).
Котеечку знайшли на вулиці, забрали на стерилізацію. Але коли познайомилися з нею поближче, то зрозуміли: їй не можна назад на вулицю. Ласкава, вихована кішечка. Має здатність знімати стрес і втому з усіх, хто погладжує її більше 2-х хв. по кілька разів на день. Ласкава, вихована кішечка.

Опікун: Ольга, +38 093 051 72 01
Гейша, 11 міс
Стерилізована, вакцинована, ветоброблена (документи перевірені).
"Чому -Гейша?" Не через її вдачу. Просто в неї злегка по-східному скошені очі. А характер геть зовсім не хрестоматійної гейші з японської гравюри. Вдача в киці як у слухняної дівчинки- старости класу. Розумниця з пильним поглядом. Чепуруха. Навколо неї завжди панує лад, не схвалює пустощів і запанібратства грайливого молодняку.

Опікун: Олена, +38 066 464 76 67
Ласка, 1 рік
Стерилізована, не вакцинована.
Кішечку привезли з жіночого монастиря (місто Зміїв). Велелюбна, лагідна й ніжна муркотуська шукає добру людину. Лоток знає на п'ятрку. Стерилізована.

Опікун: Олена, +38 099 159 67 54
Мура, 7 років
Ветоброблена, вакцинова (документи не перевірені, уточнюйте у опікуна)
Мура звикла до уваги людини, любить спілкуватися, але якщо раптом ви зайняті, то вона без проблем влаштується поруч і не буде заважати. Сама слухняна, розумна кішечка на світлі шукає новий будинок. Не конфліктна (дружить з іншими котиками), не настирлива, дуже ласкава пані. Поддержка программы чтения с экрана включена.

Опікун: Оксана, viber: +1 416 877 039, чоловік: +38 097 609 8582
Матільда, 1 рік
Стерилізована, вакцинована, ветоброблена (документи не перевірені, уточнюйте у опікуна).
Кицю знайшли на узбіччі, ймовірно, після ДТП. Пережила операцію.з видалення очка, потім- реабілітацію. Тепер цілком здорова. Вельми делікатна дівчинка. Обачна з незнайомцями, але завдяки природженій довірливості швидко адаптується. Знаходить спільну мову з іншими котами. Навчена всіх котячих премудрощів. Легко захоплюється грою.

Опікун: Ганна, +38 050 031 75 17, Facebook
Єссенія, 1,5 років
Стерилізована, вакцинована (документи не перевірені, запитуйте у опікуна).
Вагітну Єссенію врятували з заводу, решту котиків отруїли. Тепер ця чарівлива муркотуся з очима кольору помаранча і білим комірцем шукає споріднену душу. Тягнеться до людини. Лагідна, ручна й добра дівчинка, до лотка привчена.

Опікун: Олена, +38 096 233 40 65
Яна, 4 роки
Вакцинована, ветоброблена, планова стерилізація (документи перевірені).
Знайдена в під'їзді у важкому стані (переохолодження, виснаження, отруєння). Пройшла курс лікування, за цей час додала 700 гр. ваги. Лоточок "на п'ятірку". Добра, лагідна котеєчка, але полохлива. Харчування: сухий спеціалізований корм. Шукаємо турботливу родину, де Яна буде єдиною улюбленицею.

Опікун: Ганна, +38 050 514 29 15 (viber)
Ліка, 2.5 роки
Стерилізована, вакцинована (документи не перевірені, запитуйте у опікуна).
Спокійна, лагідна красуня - метис шотландської породи. Ліка жила на вулиці в кущах разом з двома кошенятами. Була в поганому стані - виснажена. Але зараз це вихована леді, яка ідеально знає котячий етикет.

Опікун: Ольга, +38 093 051 72 01
ШОН, 1 рік
Кастрований, вакцинований (документи не перевірені, запитуйте у опікуна).
Пухнастий красень шукає свою людину, яка подарує свою турботу цьому хвостику. Характер ласкавий, як і годиться вихованому котику.

Опікун: Ольга, +38 093 051 72 01
Ромео, 9 міс
Кастрований.
Ромео (або Ромашка) був врятований з вулиці маленьким кошеням і в дуже важкому стані - худий, виснажений. Сьогодні Ромен - здоровий котик з прегарним характером. Хлопець контактний і з людьми, і з котиками. Любить згорнутися на колінах і спати. У дитинстві був дуже грайливим, а зараз став солідним :).

Опікун: Ірина, +38 097 710 12 58 (viber)
Ксюша, 9 міс
Планова стерилізація.
Сестричка Ромео (Ромашки). Була знайдена на вулиці в дитинстві в дуже поганому стані. Виходили, вилікували, готуємося до планової стерилізації. За характером - стримана, з усіма знаходить спільну мову (як з котиками, так і з собачками).

Опікун: Ірина, +38 097 710 12 58 (viber)
Цвіточок, 1.5 року
Стерилізована, вакцинована (документи не перевірені, запитуйте у опікуна).
Взяли на перетримку її маму з братиками. Всі вже в сім'ях, а Цвіточок особлива - була патологія гортані, їла лише перемелену їжу. Але згодом переросла, тепер їсть сухий корм. Віддам лише в кватиру без вільного вигулу. Характер грайливий, контактна з іншими котиками і собаками. На руках сидіти не дуже любить, але спить поряд.

Опікун: Олена, +38 095 836 82 29 (viber, telegram)
Степан, 1 рік
Кастрований, вакцинований (документи не перевірені, запитуйте у опікуна).
Дуже лагідний, грайливий. Грається обережно, не кусається. Вважає себе головним в компанії. Захищає малечу від старших кішок, якщо є така потреба. Коли бувають малі кошенята — вилизує їх, як мама. Дуже дипломатичний і класний котик.

Опікун: Олена, +38 095 836 82 29 (viber, telegram)
Льова, 9 міс
Вакцинований, кастрований, ветоброблений (документи не перевірені, уточнюйте у опікуна).
Котик був викинутий кимось ще в малому віці. Його врятували з голодної вулиці і зараз він в пошуку дбайливих батьків. Льова дуже спокійний, ласкавий, любить гратися з м'ячиком і іншими котячими іграшками, а так само няшіться на дивані. Не для маленьких дітей. Бажано в квартиру.

Опікун: Юлія, +38 099 287 62 07
Злата, 3 роки
Стерилізована, вакцинована (документи не перевірені, запитуйте у опікуна).
Золота красуня чекає свою людину. Люди двічі її зраджували і виставляли на вулицю. Тільки квартира або будинок без вигулу, так як мурлика схильна до втечі.

Опікун: Тала, +38 096 441 90 40 (telegram, whatsapp). Facebook
Том, 3 роки
Кастрований, вакцинований (документи не перевірені, уточнюйте у опікуна).
Пречудовий характер- котусик товариський, з іншими тваринами не конфліктує, дуже охайний. Котика знайшли на вулиці, про його минуле життя нічого не відомо. Подаруйте Тому свою.турботу- і він у відповідь подарує вам свою котячу любов.

Опікун: Юлія, +38 068 544 20 65
Люся, 2.5 років
Стерилізована, не вакцинована.
Кішка була врятована з харківської промзони. Два роки живе в клітці. Скромна, тиха й зовні непоказна муркотуся щиро вірить у людську добрість і сподівається знайти теплу й затишну домівку.

Опікун: Тала, +38 096 441 90 40 (telegram, whatsapp). Facebook
Дівчинка, 7 міс
Планова стерилізація, вакцинована (документи не перевірені, уточнюйте у опікуна).
Восени з'яаилася коло будинку. Киця активна, з іншими котами дружить, але себе кривдити не дає. Якщо любити і добре дбати, з полохливого кошенятка перетвориться на лагідну кішечку. Красива і добра лялечка стане чудовим другом вашої родини.

Опікун: Аліна, +38 095 432 77 02, Facebook
Заєць, 2 роки
Кастрований, у процесі вакцинації.
У селі згоріла хата й загинула господиня поважного віку. Її котик залишився без даху над головою. Волонтерка врятувала котика якраз напередодні зими. Біленький котусь - просто як із казки. Має звичку розігнавшись застрибувати на плечі :) Добрий і лагідний хлопчик. Має дещицю.від перської породи (треба доглядати оченятка- протирати їх).

Опікун: Аліна, +38 095 432 77 02, Facebook
Рудик, 10 міс
Катрований.
Рудик і Коша- брат та сестра. Зростали на вулиці (в місцевому сараї), грайливі й добрі дітлахи. Виховані муркотунчики, навчені всіх премудрощів котячого етикету. Шукаємо домівку, можна приватний сектор. Головне, щоб любили та вчасно годували смаколиками.

Опікун: Ірина, +38 093 862 75 73
Проша, 8 міс
Вакцинований, ветоброблений, кастрований (документи перевірені).
Котик з тяжкою долею. Кілька разів його життю загрожувала небезпека від лихих людей. Проте опікунка вчасно порятувала малюка з вулиці. Говіркий і лагідний хлопчина. Характер спокійний, чоловічий. Радіє увазі людини, полюбляє розповідати котячі історії.

Опікун: Ірина, +38 093 862 75 73
Аліса, 10 міс
Стерилізована, вакцинована (документи не перевірені, уточнюйте у опікуна).
Вихована кішечка, ненабридлива. Приязна до тварин, але не надто довіряє людям: дається взнаки тяжке дитинство на вулиці. Муркоче ледь чутно, нібито й досі чогось побоюється. Коли бавиться, обертається на бешкетного підлітка. Шукає добру й терплячу людину, котрій зможе довіритися. Бажано в сім'ю з іншими мурчиками.

Опікун: Світлана, +38 050 954 50 91, Facebook
Лея, 6 міс
Стерилізована, у процесі вакцинації.
Лагідна й ніжна кицюня, орієнтована на спілкування з людиною. Дружить із собаками й кішками, грайлива та активна. Лея була знайдена кілька місяців тому травмованою, на вулиці. Пережила операцію з видалення посттравматичної пухлини вушка. Тепер цілком здорова й готується до вакцинації.

Опікун: Світлана, +38 050 954 50 91, Facebook
Маша, 2 роки
Стерилізована, ветоброблена, назначена планова вакцинація.
Дівчинку помітили на сходинках супермаркету, вона просто сиділа і заглядала в очі перехожим. Характер чудовий, мурчить мов трактор. До інших котиків ставиться не агресивно. Вона дуже чекає вашу турботу і любов. Подаруйте їй шанс стати нарешті улюбленої кішечкою!

Опікун: Анна, +38 098 029 92 22 (viber)
Санта, 1 рік
Стерилізована, вакцинована, ветоброблена (документи перевірені).
Викинута в коробці колись хатня кішка. Прожила на вулиці близько місяця, а потім її забрала волонтерка. Ручна й лагідна кицюня швидко знайшла спільну мову з іншими її мурчиками. Наділена прекрасною вдачею диванна муркотуся.

Опікун: Маргарита, +38 050 575 74 82, Facebook, Instagram
Мадлен, 5 років
Стерилізована, не вакцинована.
Спокійна, лагідна й поважна пані. З іншими муркотиками не конфліктує. Полюбляє за всім спостерігати збоку. Дуже тішиться, коли її пестять. Лоток знає на п'ятірку.

Опікун: Олена, +38 099 159 67 54

Маня, 2 роки
Стерилізована, вакцинована (документи не перевірені, запитуйте у опікуна).
Маня - сама ласкава кішечка на усьому світі! Акуратна, навчена котячому етикету. Обожнює спілкуватися. Вважає за краще спати поруч зі своєю людиною. Перебуває на тимчасовій перетримці і чекає того, хто вміє бути дбайливим і ніколи не зрадить.

Опікун: Людмила, +38 098 010 54 00
Луіза, 3 роки
Стерилізована, не вакцинована.
Метиска сибірської кішки. Вдача лагідна й ніжна, як і личить пухнастій леді. Два роки живе в клітці та дуже чекає на людину, яка подарує їй рідний дім.

Опікун: Тала, +38 096 441 90 40 (telegram, whatsapp). Facebook
МУРЛИКИ, ЯКІ ВЖЕ ЗНАЙШЛИ СВІЙ ДІМ
Используя наш сайт, вы даете согласие на использование файлов cookie, помогающих нам сделать его удобнее для вас.
OK
Харківський проект
Виставка-пристройство
котиків «Подаруй котейці дім»
© 2020 А.В. Веретенніков | Усі права захищені
Використання фото та відеоматеріалів заборонено

МЕНЮ
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
КОНТАКТИ
© 2020 А.В. Веретенніков | Усі права захищені. Використання фото та відеоматеріалів заборонено

Made on
Tilda